Instruktoři:

 

 

ŠEMÍK – Bc. Ing. Jaro Smékal, Jeseník

Vedoucí tábora. Mám mnohaletou praxi jako učitel na SŠ a ZŠ, vedoucí táborů, učitel angličtiny a jógy (radžajóga, léčení zraku a astmatu, meditace statická, dynamická – Osho a Čchi-kung). Miluji hru na kytaru a foukací harmoniku a míčové hry. Více viz: ekojogacr.webnode.cz/predseda-sdruzeni/

 

LÁLA – Mgr. Vladislava Dordová, Zlín

Spoluzakladatelka, koordinátorka a průvodce v lesní školce. Lektorka tanečních meditací. Máma super rošťáka.
Mám pedagogické vzdělání pro MŠ, první stupeň ZŠ a speciální pedagogiku. Jsem absolventka kurzů taneční a pohybové terapie, dramaterapie, muzikoterapie, výchovy bez poražených a mám za sebou spoustu dalších workshopů a kurzů pro práci s dětmi i dospělými. 

 

Ing. Jiří Sadila

Vzdělání sic původně technické, vedlo mne to však k dětem… Seminář Waldorfské pedagogiky a další pedagogické kurzy. Kurz respektovat a být respektován.
Učil jsem 8. a 9. třídu na klasické škole, vedl třídu na 1. st. Waldorfské školy v Olomouci a spoluzakládal Lesní komunitní školu ve Zlíně, kde jsem byl dva roky hlavním průvodcem. 20 let se zajímám o žonglování, 10 let aktivně o cirkusovou pedagogiku – dílny pro děti, rodiče s dětmi, veřejnost, pedagogická kolegia. Oslovuje mne „sociální rozměr“ cirkusových aktivit. Více o mne a mé práci na: WEB: https://jirisadila.com/    FB: https://www.facebook.com/jiri.sadila.cirkus.xobe

 

Bc. Miloslava Kadlecová, Zlín

Jsem všeobecná zdravotní sestra s praxí v domově s postiženými dětmi. Jsem máma dvou divochů (jsou to zlatíčka, pozn. red.). Absolvovala jsem kurz pro vědomou práci o děti do tří let, jsem průvodce dětí v Lesní školce.

 

Bc. Milan Klajn, Zlín

 

Kristýna Mahďáková, Brno

 

Filip Král, Simona………., pejskové………..

A další….