NA TÁBOR! 

 

...a kam že to vlastně jedu?

My jsme tábor přírodní. Tábor s kadibudkami, u lesa, se studeným potokem, kde si děti staví hráze, ale také se sprchami, kde je skoro pořád teplá voda. Tábor, kde topíme v kamnech a nebo se zahřejeme v sauně či při práci a hrách. Tábor, kde se jí venku na karimatkách a jí se po vegetariánsku (a nebojte, náš kuchař to fakt umí vařit :). Tábor, kde se spí v dřevěných chatkách, ale bydlí se spíš tak nějak venku. 
 
Podrobnější informace o táboře a sdružení Ekojóga naleznete zde na stránkách v sekci Všeobecné
 

  

Léto s dětmi

 

 

 

Realizace letních kempů pro školní děti byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

Zveme Vás na letní pobyt v krásné přírodě Jeseníků, kde si odpočinete, načerpáte energii a potkáte podobně naladěné lidi.

Tábor je určen pro všechny věkové kategorie bez dětí i rodiče (prarodiče, tety a strýce) s dětmi

Bělá pod Pradědem

1.8. až 15.8.2021

 

7 nebo 14 dnů

Děti se mohou těšit na týmovou spolupráci, hry v přírodě, žonglování, balanc a jiné cirkusové hry, tvoření, divadlo a hlavně zážitky na celý život…

Společný program: kurz sebeléčení – léčení astma, chronické respirační onemocnění, sport, vědomá hra, společné dovádění…

Dospělí: jóga v pohybu, dynamická i statická meditace, tanec, přednášky… (děti se mohou po dohodě s instruktory účastnit i programu pro dospělé)

 

Chatový tábor mimo civilizaci, překrásná panenská příroda a říčka, ve které se dá i plavat, sauna, beach volejbalové hřiště (které se mění dle potřeby na obrovské pískoviště, bojiště a podobně), skromné přírodní podmínky, bezmasá strava.

Jak to probíhá v praxi?

Rodiče bydlí se svými dětmi na chatkách (každá rodina má svou chatku). Starší děti mohou bydlet společně na chatce bez rodičů.

Program se v podstatě dělí na tři skupiny:

Předškoláci

Školáci

Dospělí

A jelikož přirozenost lidí je být v komunitě, tak se občas všechny skupiny spojují nebo rozdělují na jiné skupiny, aby si užily zábavy a sounáležitosti mezi sebou.

(Rodič se po domluvě může účastit dětského programu .)

 

Program týdne: Každý den je věnován jedné ctnosti, nijamě (radost, zájem, obdiv, úcta, přátelství, pokora, láska v tomto pořadí) a tyto ctnosti se prolínají programem všech v rámci her, povídání, meditací, cvičení. Kromě cností zde máme  příběh, který se prolíná celým týdnem. Letos nás zářivá hvězda pozve za sebou do vesmíru. Bude to dlouhá a daleká cesta, plná dobrodužství, ale o tom Vám povíme až na táboře.

Více informací a přihlášky najdete zde: joga 21 dospělí.pdf (302311)